O mnie

Dj na wesele (Bydgoszcz, Toruń, Inowrocław, Włocławek) – Dj Mario

Od 24 lat zajmuję się profesjonalną oprawą muzyczną i oświetleniową różnych imprez: wesel, osiemnastek, studniówek, imprez okolicznościowych, zabaw plenerowych, imprez integracyjnych, festynów.

Jeśli właśnie planujecie swoje wesele i chcecie, aby to przyjęcie było zarówno dla Was jak i Waszych gości niezapomnianym przeżyciem, to dobrze trafiliście! Dzięki sporemu doświadczeniu zdobywanemu na tego typu imprezach oraz umiejętności słuchania i dopasowania się do Młodej Pary, na długo w sercach pozostanie radosny klimat WASZEGO WESELA! Decydując się na współpracę ze mną, umawiamy się na spotkanie, na którym poznaję Waszą wizję i przy współpracy tworzymy „szkic imprezy”.

Kolejny etap to już rozmowa telefoniczna na której uaktualniamy informacje, oraz zatwierdzamy plan imprezy, abyście się muzyką i prowadzeniem imprezy już nie przejmowali.
Trzecia i kluczowa faza to już samo wesele. Tutaj pozostaje tylko mieć wygodne buty i siłę, aby ponieść się zabawie.

W opcji „DJ” możecie mieć bardzo duży wpływ na tzw. playlistę. Macie ulubione piosenki? To nie powinno być problemów z ich zagraniem w wersji takiej, jaką znacie i lubicie. W tym wybieraniu muzyki, którą lubicie bądźcie też litościwi dla swoich gości. Dajcie im coś, co lubią i Oni – coś z czasów ich młodości – takie rzeczy najlepiej się wspomina. Jeśli chcą Państwo obejrzeć krótkie filmy z różnych imprez ,to przedstawiam je na uprzednio umówionym spotkaniu. Serdecznie zapraszam do kontaktu.

Pozdrawiam Dj Mario                   certyfikat wodzirejaCertyfikat

Previous slide Next slide Show content Hide content