Opinie

WESELE: KAMILA I JAKUB

25 – WRESNIA – 2021

Nasz najważniejszy moment w życiu jak i najlepsza zabawę przeżyliśmy w 22.08.2020. Muszę przyznać że była to najlepsza zabawa w naszym życiu. Do białego rana z dj Mario bawili sie zarówno młodsi i starsi goście. Szczerze polecam,udana zabawa gwarantowana!

ANIA I WOJTEK. SUPER OPRAWA MUZYCZNA!

13 – LUTY – 2021

Bardzo dziękujemy za świetną oprawę muzyczną na naszej najważniejszej uroczystości! Polecamy serdecznie! Ania i Wojtek

WESELA ASIA I JÓZEF

26 – GRUDZIEŃ – 2020

Wspaniała oprawa muzyczna. Każdy znalazł coś dla siebie. Zarówno my, jak i nasi goście byliśmy bardzo zadowoleni. Bardzo dziękujemy. Polecamy serdecznie. ASIA I JÓZIU.

ALEKSANDRA I MACIEJ

18 – WRZESIEŃ – 2021

Cześć. Wesele bardzo udane, zróżnicowana muzyka jak i zabawy. Nudy nie było, ciągle coś się działo. Dodatkowym atutem były gadżety prowadzącego, które goście szybko podchwycili. Polecam.

WESELE KASIA MARCIN 4 IX 2021

10 – WRZESIEŃ – 2021

Polecam Dj Mario, mega fajne wesele mi poprowadził, potrafi muzykę dostosować do gości, świetnie prowadzi konkursy, nie pozwoli żeby parkiet był pusty! Bardzo sympatyczny człowiek. Polecamy serdecznie. Kasia i Marcin.

WESELE KASIA I TOMASZ

10 – SIERPIEŃ – 2021

Dziękujemy bardzo za super przygotowanie muzyki i konkursów na naszym ślubie 07.08.2021 który odbył się w Cztery Pory… . Dj Mario zabawiał nas do białego gorącego ranka Polecamy wszystkim co lubią rozrywkowego dj POZDROWIENIA JESZCZE RAZ DZIEKI

NATALIA 8 NASTKA

17 – LIPIEC – 2021

Idealne połączenie wodzireja i muzyki, przy której każdy gość mojej osiemnastki świetnie się bawił. Profesjonalny sprzęt, ciekawe atrakcje w postaci, np. gadżetów, konkursów, dedykowania wybranych przez siebie utworów. Gwarantowana uczciwość, dobra zabawa, kontakt i cena Polecam!

PAULINA I KRZYSZTOF (WESELE Z POPRAWINAMI) 20/21 CZERWCA

24 – CZERWIEC – 2015

Serdecznie polecamy Dj Mario, wspaniale poprowadzone wesele i rewelacyjne poprawiny długo wspominane:) muzyka i konkursy idealnie dopasowane do grona zaproszonych gości , parkiet cały czas pełen:) W 100% POLECAMY!

OSKAR 8 NASTKA

13 – KWIECIEŃ – 2015

Super poprowadzona 18 ,zarówno dorośli jak i Ci najmłodsi bawili się świetnie.Polecam serdecznie! Oskar.

25 LECIE HANNA I MARIUSZ

13 – LUTY – 2015

Jubileusz 25-lecia zawarcia małżeństwa- bardzo profesjonalna oprawa muzyczna, super zabawa do białego rana,przekrój wieku gości dość duży,ale dobór muzyki i dla starszych i dla młodszych. Wiele ciekawych i śmiesznych konkursów, bardzo rodzinna atmosfera. Polecamy wszystkim Hanna i Mariusz.  7.02.2015

Previous slide Next slide Show content Hide content