Wodzirej i DJ Mario – Oferta

Wodzirej na Twoją imprezę

Zamierzasz zorganizować zabawę, którą Twoi goście będą wspominać przez lata? Wodzirej na imprezę będzie dla Ciebie najlepszą opcją. W roli dj występuję na weselach, studniówkach, połowinkach, osiemnastkach i innych uroczystościach. Możesz mi powierzyć również organizację eleganckiego bankietu. Gwarantuję, że wybrana muzyka porwie Twoich gości do tańca, a konkursy, zabawy czy krótkie prezentacje multimedialne pozwolą im na chwilę odpoczynku.

Wodzirej na wesele to coraz częstszy wybór również Par Młodych. Opcja ta umożliwia maksymalne dopasowanie playlisty do upodobań nowożeńców i ich najbliższych. Pozostałe punkty scenariusza zabawy również można dopasowywać do oczekiwań. W ramach dodatkowych atrakcji zapewniam m.in. dekoracje światłem oraz ciężki dym w czasie pierwszego tańca.

Dj na studniówkę, połowinki, osiemnastkę, imprezę okolicznościową czy bankiet to nie tylko gwarancja świetnej, tanecznej muzyki, ale również możliwość skorzystania z profesjonalnego nagłośnienia i oświetlenia.

Mam do zaoferowania:

  • Oprawę muzyczną oraz prowadzenie: wesela, poprawin, osiemnastki, studniówki, połowinki, balu sylwestrowego, kinderbale, rocznica ślubu, bankiet,itp.
  • Dobór repertuaru według Państwa oczekiwań.
  • Prowadzenie wesela, zabaw i konkursów przez wodzireja.
  • Profesjonalne oświetlenie i nagłośnienie imprezy.
  • Krótkie prezentacje multimedialne.
  • Dekoracja światłem, dym, ciężki podczas pierwszego tańca.
Previous slide Next slide Show content Hide content