Wodzirej i DJ Mario – Oferta

Wodzirej na Twoją imprezę

Zamierzasz zorganizować zabawę, którą Twoi goście będą wspominać przez lata? Wodzirej na imprezę będzie dla Ciebie najlepszą opcją. W roli dj występuję na weselach, studniówkach, połowinkach, osiemnastkach i innych uroczystościach. Możesz mi powierzyć również organizację eleganckiego bankietu. Gwarantuję, że wybrana muzyka porwie Twoich gości do tańca, a konkurs karaoke, zabawy czy krótkie prezentacje multimedialne pozwolą im na chwilę odpoczynku.

Wodzirej na wesele to coraz częstszy wybór również Par Młodych. Opcja ta umożliwia maksymalne dopasowanie playlisty do upodobań nowożeńców i ich najbliższych. Pozostałe punkty scenariusza zabawy również można dopasowywać do oczekiwań. W ramach dodatkowych atrakcji zapewniam m.in. dekoracje światłem oraz ciężki dym w czasie pierwszego tańca.

Dj na studniówkę, połowinki, osiemnastkę, imprezę okolicznościową czy bankiet to nie tylko gwarancja świetnej, tanecznej muzyki, ale również możliwość skorzystania z profesjonalnego nagłośnienia i oświetlenia.

Mam do zaoferowania:

  • Oprawę muzyczną oraz prowadzenie: wesela, poprawin, osiemnastki, studniówki, połowinki, balu sylwestrowego, kinderbale, rocznica ślubu, bankiet,itp.
  • Dobór repertuaru według Państwa oczekiwań.
  • Prowadzenie wesela, zabaw i konkursów przez wodzireja.
  • Profesjonalne oświetlenie i nagłośnienie imprezy.
  • Karaoke, krótkie prezentacje multimedialne.
  • Dekoracja światłem, dym, ciężki dym podczas pierwszego tańca.
Previous slide Next slide Show content Hide content